Натуральні тканини для пальто

КАШЕМІР (CASHMERE)


КАШЕМІР (CASHMERE) - це найтонший пух (підшерсток) високогірної кози кашемірової породи, що мешкає в районі Тибету і в провінції Кашмір між Індією і Пакистаном. Розводять кашемірових кіз також в Австралії, Новій Зеландії і Шотландії.

Кашемір - це вишуканий, шикарний, ультрамодний, витончений і справедливо найдорожчий матеріал. Не випадково його називають «королівська пряжа», «вовняний діамант» або «дорогоцінна нитка».

Кашемірова сировина складається з ниток, товщиною всього 13-19мкм (людську волосину - 50мкм), тому дотик до кашеміру створює відчуття пишноти. Кашемір настільки ніжний, що будь-який відтінок, в який він фарбуватися, виглядає як би крізь легкий серпанок, дуже приємний оку.

Для отримання пуху козу НЕ стрижуть, а в ручну вичісують один раз на рік, навесні, під час линьки. При цьому одна коза приносить всього 100 - 200 грамів пуху, а на виробництво пальто витрачається 1,5 - 1,8 кг кашемірового полотна, тобто пух 15 тварин. Це одна з причин дуже високої ціни на вироби з 100% кашеміру. Інша причина популярності і дорожнечі кашеміру - це його виняткова м'якість, легкість, здатність зберігати тепло і відсутність на нього алергічних реакцій.

Популярність кашеміру стає дедалі більше. Сьогодні покупці вибирають кашемірове пальто та інші вироби як найкраще з того, що є на ринку. Нехай він дорогий, але винятковий комфорт, який він створює, привертає все більше шанувальників цього матеріалу у всьому світі.


АЛЬПАКА (ALPACA)


АЛЬПАКА (ALPACA) - це різновид лами. Мешкає в Перуанських Андах на висоті 4000-5000м. в екстремальних умовах (яскраве сонце, холодний вітер, різкі перепади температур).

Альпака - рідкісна тварина, шерсть її дорога. Стрижуть альпака, на відміну від овець, один раз на рік і отримують з однієї тварини всього 3-3.5 кг вовни.

Шерсть альпаки має виняткові властивості:

  • вона легка, м'яка, однорідна і шовковиста, зберігає унікальний шовковистий блиск весь термін служби виробу;
  • дуже тепла (в 7 разів тепліше овечої), з високими терморегулірующимі властивостями (в ній тепло на холоді і не жарко в теплі);
  • міцна (в 3 рази міцніше овечої), не схильна до скочування, звалювання і заминання;
  • стійка до забруднення і не викликає алергічних реакцій;
  • на відміну від лускатих і тому колючих волокон овечої вовни, волокна альпаки гладкі і комфортні на дотик;
  • вона має найбільший діапазон природних кольорів (22 відтінку: від чорного, сірого, бордового, коричневого, кремового до білого).

Подібних якостей немає у жодного іншого виду вовни. Всі перераховані властивості створюють у власників виробів з вовни альпаки відчуття унікального естетичного і фізичного комфорту.

Шерсть «БЕБІ Сурі АЛЬПАКА»


Залежно від товщини волокон руно альпака сортують на п'ять категорій якості. Найбільш якісною є шерсть виду «БЕБІ» (20мкм). Якщо ж вихідним було руно Сурі, то вона являє собою найкращу, саму рідкісну і найдорожчу шерсть альпаки, звану «Бебі Сурі альпака» - це альпака самої вищої в світі якості.

Верблюжа вовна (CAMEL)


Верблюжа шерсть (CAMEL) - це пуховий підшерсток неробочого двогорбого верблюда (Бактріана), що мешкає в Центральній і Східній Азії. Найбільш цінною вважається шерсть монгольського Бактріана.

Шерстяний покрив верблюда складається із зовнішнього грубого волоса (25-100мкм) і внутрішнього ніжного пуху (17-21мкм), що становить 80-85% обсягу. Саме його називають «верблюжа шерсть». Один раз в рік його збирають (або вичісують) в кількості 4-9 кг з одного верблюда, сортують за кольором і складом, після чого найтонший і м'який пух направляють на виробництво тканини. Для виготовлення високоякісних тканин зазвичай використовують найбільш легкий і тонкий пух молодих верблюденят (до року).

Верблюжа шерсть легка (в два рази легше овечої), м'яка і шовковиста, але в той же час, сама міцна й еластична. Вона практична в шкарпетках, стійка до забруднення, здатна самоочищатися. Вона найтепліша і при цьому відмінний теплоізолятор, що підтримує постійну температуру тіла в різних умовах. Вона добре захищає від вологи, а також здатна поглинати і швидко випаровувати її, залишаючи тіло сухим. В одязі з верблюжої вовни ви ніколи не спітнієте. До того ж вона не викликає алергії і здатна знімати статичну електрику.

Верблюжа шерсть має унікальні цілющі і оздоровчі властивості. З давніх часів вона служить ліками від багатьох хвороб (більше 40). Її сухе тепло і органічні речовини, що містяться в ній, сприятливо впливають на шкіру, м'язи і суглоби, покращують кровообіг, сприяють розширенню судин, активізують обмін речовин і відновні процеси в тканинах. Застуда, остеохондроз, радикуліт, ревматизм, зайва вага - це лише мала частина недуг, від яких може захистити і позбавити верблюжа шерсть.

Верблюжий пух не піддається і не підлягає обробці хімічними речовинами, в тому числі відбілювачами і барвниками, тому тканини з верблюжої вовни виробляють в природних кольорах (14 кольорів: білий, кремовий, бежевий, пісочний, червонувато-коричневий, темно-бурий і т.д .). Це є додатковою гарантією екологічної чистоти цих тканин.

Верблюжа шерсть виключно натуральна, цілюща і екологічно чиста. Завдяки своїм властивостям вона довгі роки є універсальним матеріалом, який дає людям комфорт і здоров'я.

Шерсть Сурі альпака (Wо)


Відомі дві породи альпаки: HUAKAYA (УАКАЙЯ) і SURI (Сурі). Уакайа найбільш численна і за зовнішнім виглядом нагадує пухнастого ведмедика. У більшості випадків саме її мають на увазі під назвою «альпака».

Сурі - найрідкісніша (всього близько 120 тисяч альпака - 5%) і цінна (в 2 рази дорожче Уакайя).

У порівнянні з Уакайя, руно Сурі складається з більш довгих і тонких волокон (19-25мкм) - це рівномірні і густі локони, прямі по всій довжині і злегка завиті на кінцях, вони не містять остьові волосини, що знижують якість руна.

Шерсть Сурі відрізняється особливою м'якістю і витонченістю. За старих часів вона використовувалася в одязі виключно королівських осіб.

АНГОРА (ANGORA)


АНГОРА (ANGORA) - це пух ангорських кроликів. Колись Китай у відповідь на завищення Туреччиною ціни на затребувану шерсть ангорських кіз, випустив більш м'яку і дешеву пряжу, під назвою «Ангора». Як виявилося, це був пух диких кроликів, названих ангорськими. У цих умовах шерсть ангорських кіз турки назвали «мохер», що по-арабськи означає «обраний». Надалі ангорських кроликів почали розводити в Європі і США.

Ангорські кролики найчарівніші з кроликів, що нагадують ожилу м'яку іграшку. В даний час в світі промислово розводять п'ять порід ангорських кроликів: англійська, французька, німецька, гігантська і сатин. Вони розрізняються розмірами і вагою (2,5-5,5кг), довжиною пухових волокон, густотою остевого волоса, забарвленням, об'ємом щорічно одержуваної вовни (0,4-1,3кг).

Ангорська шерсть виключно м'яка, дуже тепла і пухнаста, з характерним ніжним ворсом. Вироби з ангорської вовни створюють неповторний комфорт і тому дуже популярні і затребувані. Однак, ангорська шерсть має і свої недоліки: нетривке закріплення кролячого пуху в пряжі може стати причиною стирання тканини; необхідність берегти Ангору від надмірного намокання і чистити її тільки хімічним способом. Проте, вироби з якісної ангори можуть прослужити не один рік.


Вірджинія ВУЛ (МОЛОДА ШЕРСТЬ)


Молода шерсть (Virgin Wool або New Wool) - Вірджинія вул - в перекладі - шерсть дівочої вівці, тобто шерсть дуже молодий вівці. Ніжна, дуже м'яка, яку зістригають або зчісують з ягняти або з вівці під час линьки, не піддаючи попередній обробці. Тобто чиста (нова) вперше перероблена.

Шерсть ЛАМИ


ЛАМА (LAMA) - також як і Альпака, родом з Перу. Вона довгий час використовувалася, як в'ючна тварина, тому сьогодні зустрічаються лами, як з тонким еластичним волосом, так і з жорстким, що вимагає відбору тварин перед стрижкою або очосів.

Вовна лами є білковим волокном, що не містить натуральних олій і ланоліну. Вона має повну структуру основи і складається з двох шарів: верхнього захисного волоса і підшерстя (пуху). Верхній волос товстий і не скручується. Його частка становить до 20%. Підшерсток м'який і розкішний товщиною 20-40мкм. Він використовується для виготовлення елітного одягу.

При повній стрижці знімають обидва шари, і очищають шерсть від захисного волоса. При вичісуванні отримую тільки підшерсток. В процесі обробки вовна лами зберігає 90-93% початкової ваги. Спектр типів вовни, а популяції лам досить широкі, що вимагає її підбору для конкретного виду виробів.

Вовна лами відрізняється легкістю і м'якістю, здатністю прекрасно зберігати тепло (теплоємністю) і забезпечити комфорт в широкому діапазоні температур (термостатічностью). Вона не викликає алергічних реакцій, здатна відштовхувати воду і на відміну від інших видів вовни, регулювати свою вологість в зручному для людини діапазоні.

Вовна лами володіє винятковою різноманітністю природних відтінків: від білого, попелясто-рожевого, світло-коричневого, сірого і сріблястого до темно-коричневого і чорного. Біла шерсть добре забарвлюється. При фарбуванні використовуються тільки натуральні фарби.

Жіночи пальта Київ © 2013-2021. Stella Polare
ул. Вербная 21-23, тк "Петровка", ряд 53, магазин 5